Yeniden okumak, yeniden keşfetmek, yeniden başlamak...
00,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Biz Kimiz?

Aslında bizi çok iyi tanıyorsunuz.  Kitaplarınızı her şeyinizden daha çok seviyorsanız, kitap kokusuna bayılıyor, yeni bir kitap aldığınızda tarifsiz mutlu oluyor, okuduğunuz kitapları paylaşmak için can atıyor ama onları ödünç verdiğinizde ya geri gelmezse diye ödünüz kopuyorsa aslında biz tanışıyoruz.

Dünyanın her yerinde, yaş grubu, sosyo-ekonomik konum, okuma zevki fark etmeksizin tüm kitapseverler gibi biz birbirimizi tanıyoruz. Sizi nerede görsek tanırız… Kitabı elinize aldığınızda bir çiçeği sever gibi incitmekten ürkerek sayfaları çevirişinizden, yeni çıkanları incelerken duyduğunuz heyecandan, bir yazarın kitabını soruş şeklinizden, kitap satın alırken gözlerinizin parlamasından sizi tanıyoruz.

Biz, 25 yılı aşkın süredir kitapçılık yapan, sokakta, dükkânda, fuarda, sahil kasabasında kitapseverler ile kitapları buluşturan bir ekibiz. Yeniden Kitabevi, adıyla, ruhuyla, kitapseverlerin çok iyi bildiği kitap çeşitliliği ile şimdi de yenidenkitabevi.com adresinde sizlerle… Zaman, mekan ve şehir ayırt etmeden 7/24 açık kitapçınız olarak sizlere ulaşmak için buradayız. Öykü, roman, şiir ve inceleme kitaplarından her yaş ve konuya yönelik eğitim kitaplarına, okumaya doyamayan kitap kurtları için avantajlı kitap setlerinden sahaf bölümüzdeki ikinci el kitaplara, hediyelik ürünlere kadar aradığınız her şey var. Yeniden Kitabevi’nde tek bir şey yok: Korsan kitap!

Türkiye’nin her yerine uygun fiyat ve hızlı teslimat ilkesiyle kitaplarımızı ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyor, baktığınız her yerde olabilmek için sizlere Nadir Kitap, N11, Trendyol, Hepsi Burada, Amazon ve Gitti Gidiyor gibi sitelerden de hizmet sunuyoruz.

Yeniden okumak, yeniden keşfetmek için buluşmak üzere…

%d blogcu bunu beğendi: